Informace

Zajímavé odkazy

Zajímavé odkazy

 • Lukostřelnice Tišnov

Záchytná síť 3m Zobrazit větší

Záchytná síť 3m

600483

Nový produkt

2 770 Kč s DPH

Více informací

Tato záchytná síť je určena pro lukostřelbu. Jedná se o precizní sť, která je velmi dobrá při zachycování šípů.
Naše záchytné sítě byly testovány na karbonových šípek Slim Line i klasických karbonových šípek od Gold Tip, záchytná síť zachycuje bez menších problému i šípy dřevěné (5/16 i 11/32). Každá síť je již připravená k zavěšení (dodávána s příslušenstvím, tak aby se mohla ihned použít).
Dodáváno včetně:
 • Výška: 3 m 
 • Délka: 3 m  (Tolerance 5%)
 • Barva: Zelená
 • Příslušenství: háčky na zavěšení, ocelové lanko, návod na montáž.

Recenze

Napsat recenzi

Záchytná síť 3m

Záchytná síť 3m


Dotazy ke zboží

K položení dotazu není třeba se registrovat!

1 Zodpovězené dotazy

Máte jakýkoliv dotaz k uvedenému zboží? Neváhejte a zeptejte se! Uveďte nejlépe i vaše telefonní číslo, na většinu otázek raději a lépe odpovíme takto.

(Někdy je pro nás jednodušší Vám zavolat zpět než psát sáhodlouhé elaboráty :-)
*

 • Dotaz od Aleš H.
  na 28.07.2015
  Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli záchytná sít je vhodná i pro kuši o síle 175 lbs a luk 310fps / 74.7 Ft-Lbs. Děkuji za odpověď. Odpověď:
  Na kladkové luky/kuše a luky s takovouto rychlostí se bohužel uvedené sítě nedají použít. Musely by se použít ve více vrstvách, za sebou, ale ani tak by nebyl výsledek 100% bezpečný. Na takovéto silné typy střelných zbraní se používají za terčovnicemi dřevěné stěny (nepředpokládá se, že střelec mine terč, spíše je to z bezpečnostních důvodů). Nebo se používají tzv. deky – něco jako žíněnka v tělocvičně o mnoha vrstvách. Test takovéto "dek" je např. zde: https://youtu.be/KELsHfNZTWw?t=3m16s. Pokud byste měl o tento produkt zájem, napište, jaký rozměr byste si představoval, poptal bych cenu a dostupnost u našich dodavatelů. Tento produkt standardně v naší nabídce nemáme. Ještě mne napadá punkově obít dřevěnou zástěnu gumovými pásy z dopravníků (uhlí,...), to by podle mně mělo zastavit i kladkový šíp.