Jsme především lukostřelci a naše provozovna vzešla z nouze po obchodech v okolí, kde by lukostřelbě rozuměli.  

Postupem let jsme získávali další a další zkušenosti a toto místo zaplnili. Stále se sice máme v čem vzdělávat, ale určitě nejen začátečník u nás získá dobré rady a možnost výběru z širokého sortimentu výbavy pro "tradičního" lukostřelce. 

Stěžejní v naší kamenné prodejně je individuální přístup a možnost si vše vyzkoušet. Se zákazníkem postupně dojdeme na vhodnou sílu luku, doporučíme šípy i další doplňky.

Specializujeme se na vybavení pro tradiční - instinktivní lukostřelbu - s kladkovým lukem vám neporadíme. Vzhledem k tomu, že v okolí není lukostřelba příliš rozšířená, většina našich zákazníků jsou stále začínající lukostřelci. Mnozí z nich už jinde, z neznalosti nešťastně nakoupili nevhodné vybavení. Většinou příliš silný luk, nebo tuhé šípy - tyto příběhy dobře známe, sami jsme mnohé slepé uličky prošli a o to lépe můžeme poradit. Nedostatek kvalitních a funkční doplňků na trhu nás postupně vedl dál a nyní vyvíjíme a tvoříme i vlastní výrobky.

Mezi naše další cíle patří i osvěta okolo lukostřeleckého sportu. Spolupracuje se spolkem Odyssea Tišnov, jehož cílem je v regionu rozšířit povědomí a možnosti pro instinktivní a 3D lukostřelbu. Společně vnímáme lukostřelbu jako ideální aktivitu pro celou rodinu.

Když jsme přemýšleli nad názvem firmy, jedno z kritérii byl český název :)

FreeBow - pro nás symbolizuje (ne doslovně překládá) určitou volnost a svobodu... krajinou kráčejícího lukostřelce.

Monty Václav Kappel a Eso Pavel Trs - aktuální tým FreeBow

Monty Václav Kappel, Václav Havlíček a Eso Pavel Trs - náš aktuální tým