Šíp Penthanol Slim Line Black - černý Zobrazit větší

Šíp Penthanol Slim Line Black - na objednávku

Nový produkt

270 Kč s DPH

Více informací

Kompletní karbonový šíp se 3" nebo 4" přírodními perutěmi z krocana.

Délka tyčky: 32"

Fotografie je ilustrační.

Na přání zákazníka olepíme letkami dle vlastního výběru. Za letky větší rozměr letek a za jíné zbarvení jako je fluorescentní, barred a zebra účtujeme příplatek ve výši rozdílů ceny letek.

Recenze

Napsat recenzi

Šíp Penthanol Slim Line Black - na objednávku

Šíp Penthanol Slim Line Black - na objednávku


Dotazy ke zboží

K položení dotazu není třeba se registrovat!

1 Zodpovězené dotazy

Máte jakýkoliv dotaz k uvedenému zboží? Neváhejte a zeptejte se! Uveďte nejlépe i vaše telefonní číslo, na většinu otázek raději a lépe odpovíme takto.

(Někdy je pro nás jednodušší Vám zavolat zpět než psát sáhodlouhé elaboráty :-)
*

  • Dotaz od Tomáš
    na 30.09.2016
    Dobrý deň Odporučila mi Vás Evelína, strieľal som s jej karbónovími šípmi a musím povedať že s lepšími som ešte nestrieľal:) Chcel by som sa opýtať čo to je spin? a či to je dôležité pri kúpe šípov. Šíp Penthanol Slim Line Black - černý je možnosť objednať si 12 šípov v s rovnakou farbou pierok Odpověď:
    Dobrý den, jsme rádi, že máte zájem o naše zboží.. tyto šípy jsou poměrně dobré a oblíbené. Spin je pro výběr šípu zásadní -dalo by se říct - tuhost šípu - jeho schopnost překonat při výstřelu luk tak, aby letěl stranově co nejrovněji. Pro určení vhodného spinu je potřebné vědět kolik z luku reálně taháte - což se odvíjí od síly luku a vašeho nátahu. Nevím odkud jste, ale nejlepší je samozřejmě přijet a šípy si vyzkoušet. Obecně určitě můžeme udělat šípy vám na míru, počet i barvy jak si řeknete.