Jabari

jabari

Nový produkt

6 000 Kč s DPH

Parametry

Místní produkt Ano

Více informací

Střed luku je tvořen z tvrdých dřev domácích dřevin jako Jasan, Javor a Akát a exotických dřev jako Shedua, Zebrano, Jatoba, Ipe a Wenge proložených tenkými barevnými laminátovými výztužemi. Dřevo je předem rozřezáno na lamely, pečlivě vybráno a znovu slepeno. Tím je dosaženo vyšší tuhosti, stability a tlumící schopnosti středu. Tuto koncepci středu kombinovaného z tvrdých dřev a relativně malého množství tenkých laminátů považuji za ideální z pohledu estetiky, chování luku a bezpečnosti.

Chceme pro děti to nejlepší, aby je lukostřelba chytla a zůstali nám u ní. Proto jsou ramena pouze v provedení single carbon (SC) a jsou tvořena jádrem ze dvou tenkých zeslabovaných lamel bambusu a jednosměrného carbonu na backingu a transparentního sklolaminátu na břiše.

Každý Jabari je nalakován pěti vrstvami matného 2k PUR laku a je dodáván s tětivou tvořenou 8 vlákny Astro Flight a středovou omotávkou Angel Majesty.

Délka luku: 52"

Max. délka nátahu: 26"

Do poznámky prosím uveďte požadovanou nátahovou sílu, v rozmezí 15 až 25 liber.

Recenze

Napsat recenzi

Jabari

Jabari


Dotazy ke zboží

K položení dotazu není třeba se registrovat!

Máte jakýkoliv dotaz k uvedenému zboží? Neváhejte a zeptejte se! Uveďte nejlépe i vaše telefonní číslo, na většinu otázek raději a lépe odpovíme takto.

(Někdy je pro nás jednodušší Vám zavolat zpět než psát sáhodlouhé elaboráty :-)
*