Khai

Nový produkt

Luk lze objednat v síle 20-55lb.

Více informací

23 000 Kč s DPH

Parametry

Místní produkt Ano

Více informací

Kdo chce maximálně klidný a přesný hybridní luk, volí Khai. Díky masivnějšímu středu lze docílit jeho větší hmotnosti a tudíž ještě klidnějšího výstřelu, než u ostatních mých luků. Profil luku Khai vychází z dosavadních zkušeností s lukem Tabia a Jahi. Plynulá reflexně deflexní linie těchto luků vizuálně vyjadřuje i jeho mechanické funkční vlastnosti. Jemnost, plynulost a přirozenost. Jak při nátahu, tak při výstřelu. Khai tak kombinuje výhody luků reflexních a dlouhých. Je rychlý, tichý a bez handshocku. Khai je tu a je stvořen pro vítězství.


Střed luku je tvořen z tvrdých domácích a exotických dřev jako Shedua, Zebrano, Jatoba, Ipe,  Wenge, Javor, Jasan, Akát a Ořech proložených tenkými barevnými laminátovými výztužemi. Dřevo je předem rozřezáno na lamely, pečlivě vybráno a znovu slepeno. Tím je dosaženo vyšší tuhosti, stability a tlumící schopnosti středu. Tuto koncepci středu kombinovaného z tvrdých dřev a relativně malého množství tenkých laminátů považuji za ideální z pohledu estetiky, chování luku a bezpečnosti.

Ramena jsou tvořena jádrem ze dvou tenkých zeslabovaných lamel bambusu a dle provedení skelným nebo carbonovým laminátem. Single carbon (SC) varianta má jednosměrný carbon na backingu a transparentní nebo černý sklolaminát na břiše. Základní varianta má oba lamináty z transparentního nebo černého skelného laminátu.

Pod průhledným sklolaminátem je dýha, jejímž hlavním účelem je ukazovat a oslavovat přirozenou krásu dřeva.

Každý Khai je nalakován pěti vrstvami matného 2k PUR laku. Na objednávku lze luk osadit mosaznými inserty UNC 10-24 na připevnění držáku šípů. Madlo může být na přání opatřeno koženým potahem.

Každý Khai je dodáván s tětivou tvořenou 10 nebo 12 vlákny Astro Flight a středovou omotávkou Angel Majesty.

Obrázky jsou pouze orientační, barevné provedení a použitá dřeva mohou být různá. Do poznámky napište vlastní požadavky, nebo se můžete zeptat co je skladem.

Recenze

Napsat recenzi

Khai

Khai

Luk lze objednat v síle 20-55lb.


Dotazy ke zboží

K položení dotazu není třeba se registrovat!

Máte jakýkoliv dotaz k uvedenému zboží? Neváhejte a zeptejte se! Uveďte nejlépe i vaše telefonní číslo, na většinu otázek raději a lépe odpovíme takto.

(Někdy je pro nás jednodušší Vám zavolat zpět než psát sáhodlouhé elaboráty :-)
*